RİVA ELMASBURNU KADINLAR PLAJI

Yaz’ı Geçirebileceğiniz Bir Tatil Planı İçin Hazırlıklarınıza Başlayabilirsiniz. Bu Hazırlıkların Başında Tabi ki de Plajlar Yer Almaktadır. Zamanınızı İyi Geçirebileceğiniz Bu Plajlarda Pek Çok Aktiviteyi Yerine Getirebilirsiniz.

Yoğun Geçen İş Hayatınıza, Ağır Yükün Altında Olduğunuz Projelerinize Bir Süreliğine Ara Verebilirsiniz. Problemlerinizden Bir Süreliğine Uzaklaşmak İçin İyi Bir Fırsat Sizleri Bekliyor! Çünkü Yaşayacağınız Tatil, Sizi Hem Fiziksel Olarak Hem’de Zihinsel Olarak Sağlığınızı Düzene Sokup; İş Hayatınıza Tempoyla Tekrar Dönebilmeniz İçin Bir Fırsat! Bu Fırsatı Yerinize Getirebileceğiniz Bir Plajdan Bahsedelim Hemen Size!

Elmasburnu Kadınlar Plajı Neresidir? Sizin İçin Hemen Anlatıyoruz

Riva Kadınlar Plajı; Beykoz, Riva’da Bulunan Bir Tatil Plajıdır Ve “Tabiat Parkı” İçerisinde Yer Alır. Kadınların Haftanın 4 Gününü Verimli Geçireceği (Salı, Çarşamba, Perşembe Ve Cuma) Yaz Aylarında Kadınların Hizmetine Girmektedir.

2011 Yılında Bakanlar Kurulu Kararı İle “Tabiat Parkı” Statüsünü Kazanmıştır. Daha Sonra 2020 Yılında Faaliyete Geçmiştir. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü’nün Yaptığı Analizler Sonucunda “İyi” Olarak Nitelenmiştir. Plaj; Yaklaşık Olarak 13 Hektarlık Bir Alana Sahiptir. Tuvalet, Duşakabin, Soyunma Kabinlerinden Ücretsiz Bir Şekilde Yararlanabilmektesiniz. Hizmet Veren Görevli Personeller de Bayanlardan Oluşmaktadır. Kadın Ekiplerden Oluşan Personeller Her Akşam Plaj Bitiminde Temizlik Yapmaktadır. Plaj Son Derece Temiz Ve Hijyeniktir. Suyun İçi, Zemini Rahatlıkla Görebileceğiniz Şekilde Son Derece Berrak Ve Temizdir. Plajın Güvenliği Yine Kadın Ekiplerden Oluşur. Eğitimli Kadın Cankurtaranlar Görev Almaktadır. Yiyecek Ve İçeceklerinizi Evlerinizden Getirebileceğiniz Gibi Plajın Büfe Ve Restoranlarını da Kullanarak Yiyecek Ve İçecek İhtiyacınızı Hemen Karşılayabilirsiniz. Camii de Bulunmaktadır Ve Burada Namaz Kılma İmkânınız da Bulunmaktadır.

Plajın Ekosistemi

Plajın Çevresi Sık Ağaçlarla Çevrili Olduğundan Dolayı İnsanların İçeriyi Gözlemleyebileceği Yer Bulunmamaktadır. Erkeklerin Plaja Girmeleri de Ayrıca Yasaktır! Bu Sebeple Tesettür Giyinen Kadınlar da Kaygı Yaşamadan Plajda Güzel Vakit Geçirebilmektedirler.

Korunaklı Bir Alanda, Doğanın Güzel İmkânlarından Faydalanabileceğiniz Panoramik Manzaranın Tadını Çıkarın!

Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın!

Yaratıcı Düşünme Becerilerinizi Harekete Geçirin!

Plajın Kumsalında Hayal Gücünüzü Geliştirebileceğiniz, Çocuklarınızın Kumda Oynayıp Eğlenceli Vakitler Geçirebileceği, Kumdan Heykeller, Kaleler Yapabileceği; Kısacası Sanat Yapabileceğiniz Ortamı Canlandırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla Keyifli Vakit Geçirebilir Birlikte Çeşitli Oyunları Oynayabilir Ve Özgür Olabilirsiniz!

Yaratıcı Rutinlerinizi Yerine Getirin!

Kitap Okuyabilir, Oyun Oynayabilir, Egzersiz Yapabilirsiniz. Çizim Kâğıtlarınızı Ve Kalemlerinizi Getirip Plajın Güzel Manzarasını Resmedebilir; Plajın Tadını Çıkarabilirsiniz. Beykoz Riva Bayanlar Plajı‘nda Bu Aktiviteleri Yerine Getirebileceğiniz Alanları Bulabilirsiniz. Eğlenceli Vakitler Geçirebileceğiniz, Farkındalığınızı Artırabileceğiniz Yaratıcı Arabuculuk Dahi Yapabilirsiniz.

Riva Kadınlar Plajı’nda Yapabileceğiniz Aktiviteler

  • Plaj
  • Piknik Alanları
  • Kumdan Heykeller
  • Doğa Yürüyüşleri
  • Çocuk Parkları
  • Çizim Yapmak
  • Arabuluculuk
  • Kitap Okumak ve aklınıza gelebilecek daha pek çok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz

Plaja Ulaşım Nasıl Sağlayabilirim?

Buraya Tıklayarak Bize Rezervasyon Yapabilir; Gideceğiniz Gün İçin Yer Ayırtabilirsiniz. Sadece Yapmanız Gereken Bizi Aramak Ve Rezervasyon Yapmak. İşte Bu Kadar Basit!

Hemen Arayın