RİVA ELMASBURNU KADINLAR PLAJI

Sadece Sudur Deniz, Dışarıdan Bakana.

Ali Suad

Ali Suad’ın da Dediği Gibi Deniz Dışardan Bir Su Gibi Görünür Fakat Aslında Çok Daha Derin Anlamaları Barındırır. Deniz İnsanların Yaşam Kaynağı. Sadece İçimizi Yeşertmenin Dışında, Vücudumuzun da Yeşermeye, Canlanmaya İhtiyacı Var. Deniz Tüm Yaşanmışlıklarımızın, Yorgunluklarımızın Artık Son Bulmasına, Enerjimizi Tekrar Canlandırmaya Yarayan Bir Yaşamdır. Tekrar, Dirilmeyi, Hayat Bulmayı Tatillere Çıkarak Sağlayabilmekteyiz. Deniz Hem Bizi Psikolojik Olarak Daha İyi Besleyebilmekte (Örnek Olarak Herkesin Bildiği Gibi Suyun Sesinin İnsanları Rahatlatması) Hem De Fiziksel Olarak Yorgunluktan Çökmüş, Tekrar Canlanmayı Bekleyen Hücrelerimize Hayat Vermektedir. Bedenlerimiz Bizim Elmasımızdır. Onların Sağlıklı Olması Bizi Ayakta Tutar. Bu Sebeple Enerjimizi Korumamızı Bizim İçin Çok Önemli Bir Boyutu Olmaktadır. Enerjimizi De Plajda Denizlerde Vakit Geçirerek Tazeleyebiliriz…

Hiç Aklına Gelmedi Mi? Sahil, Denizin Pes Ettiği Yerdir

Tunç İlkman

Denizin Sonunun Olduğu Yerde Sahildir İşte… Orada Bir Yaşam Vardır. İnsan Yaşamı. Eğlenceleri, Sevgiyi, Neşeyi, Mutluluğu, Kahkahaları, Güzel Vakit Geçirmeyi, Güzel Atmosferi Barındırır. Deniz, Sahil İle Var Olduğunda Yalnızlığından Arınır. İnsanlarla Birlikte Yaşar. Kendisi İçin Bir Anlam İfade Eder. Deniz Suyunun Tuzluluğu İnsanların Negatif Enerjilerinin Atılmasına, Temizlenmesine Neden Olur. Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Bir Bilgidir. Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı‘da Tam da Size Göre Tekrar Yenilenmeyi, Arınmayı, Zihninizi Tazelemeyi Sağlar.

Sizin İçin Elmasburnu Kadınlar Plajı Ne? Hemen Anlatıyoruz;

Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı; Beykoz, Riva’da Bulunan Bir Tatil Plajıdır. “Riva Elmasburnu Tabiat Parkı” İçerisinde Yer Alır. Kadınların Haftanın 4 Gününü Verimli Geçireceği Tatil Alanı; Riva Elmasburnu Bayanlar Plajı İle Tabiat Parkı Yazları Kadınların Hizmetine Girmektedir.

2011 Yılında Bakanlar Kururu Kararı İle Tabiat Parkı Statüsünü Kazanıyor. 2020 Yılında’da Elmasburnu Kadınlar Plajı Faaliyete Geçmiştir. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünü’nün Yaptığı Analizler Sonucunda Elmasburnu Plajı “İyi” Olarak Nitelenmiştir. Plaj; Yaklaşık Olarak 13 Hektarlık Bir Alana Sahiptir. Covid-19 Kurallarına Uyularak Hareket Edilmektedir. Haftanın 4 Günü de Kadınlara Hizmet Vermektedir. Plaja Gelenler Elektrikli Yolcu Taşıma Aracı İle Sahil Alanına Girmektedir. Hizmet Veren Çalışanlar da Bayanlardan Oluşmaktadır.

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required

Hemen Arayın